tłumaczenia dokumentów polski niemieckiWykonujemy tłumaczenia zwykłe z zakresu języka niemieckiego.

Obsługiwana przez nas tematyka to w szczególności prawo, administracja, biznes. Zapewniamy fachowe tłumaczenia tekstów z uwzględnieniem specjalistycznych słów i zwrotów używanych np. w pismach procesowych, protokołach sądowych, dokumentach urzędowych itp.

Tłumaczenia zwykłe to takie tłumaczenia, które nie wymagają pieczęci tłumacza przysięgłego. Jeżeli nie macie Państwo zamiaru używania dokumentu przed instytucjami państwowymi (a będzie on używany np. na własny użytek lub między osobami prywatnymi), nie muszą Państwo korzystać z tłumacza przysięgłego. Można wówczas zamówić staranne tłumaczenie zwykłe, które również będzie wysokiej jakości, ale znacznie tańsze.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami z zakresu tłumaczeń, prosimy o kontakt. Teksty, które wymagają przetłumaczenia, można przesłać do nas drogą e-mail lub zostawić w naszym biurze w Myśliborzu. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o przyjęciu zlecenia, cenie oraz szacowanym czasie wykonania usługi. Przetłumaczony dokument prześlemy drogą e-mail, pocztą lub przekażemy w naszym biurze, w zależności od Państwa preferencji.

Istnieje również możliwość, abyśmy w Państwa imieniu kontaktowali się z zagranicznymi podmiotami w języku niemieckim – np. z organami administracji lub kontrahentami. Uzyskamy niezbędne informacje, złożymy wniosek, załatwimy drobne sprawy. W takich sytuacjach działamy jako radcy prawni na podstawie specjalnie przygotowanego pełnomocnictwa sporządzonego w dwóch językach. Cenę usługi ustalamy indywidualnie w zależności od poziomu skomplikowania sprawy.